O nas

Firma Projektowo-Usługowa PROJEKT EXTREME działa na rynku krajowym od 2003 r. realizując projekty z branży sanitarnej.

W naszym biurze pracują wysokiej klasy projektanci – absolwenci Politechniki Krakowskiej. Posiadamy doświadczenie zawodowe potwierdzone uprawnieniami bez ograniczeń do projektowania oraz nadzoru wykonywanych prac.

Jesteśmy dynamicznym i ambitnym zespołem, chętnym do pracy i nowych wyzwań. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zadania szybko, rzetelnie i fachowo. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi i zawsze wywiązujemy się podjętych zadań.

Silną stroną firmy PROJEKT EXTREME jest szeroki zakres projektowania. Nie boimy się żadnych inwestycji. Projektujemy zarówno instalacje wewnętrzne jak i infrastrukturę zewnętrzną.

Stale się rozwijamy poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych a także poprzez ścisłą współpracę z Wykonawcami. Śledzimy nowe rozwiązania techniczne i to jak sprawdzają się w praktyce. Wymieniamy się doświadczeniem z osobami z branży.

WYKONAWSTWO

Współpracujemy z solidnymi i rzetelnymi Wykonawcami, których możemy Państwu polecić w realizacji Inwestycji. Służymy pomocą, doradztwem i nadzorem na każdym etapie wykonawstwa.

NADZORY BUDOWLANE

Świadczymy usługi nadzoru budowlanego (Kierownik Robót/Budowy, Inspektor Nadzoru Inwentarskiego) dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży sanitarnej oraz uprawnieniom budowlanym do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie inwestorów na każdym etapie procesu budowlanego.